ZAPISY

Zapisy

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO POBRANIA

 

LISTA ZGŁOSZEŃ:

  • Klasa MINI– do 1400ccm
  1. Marysia Górska – Suzuki Swift MK1 (Z)
  2. Arek Januszkiewicz – Peugeot 207
  3. Saran Marcin – Fiat Seicento (Z)
  4. Adam Owczarek – Peugeot 107 (Z)
  5. Adam Rant – Ford SportKa
  6. Wojtek Stelmach – Fiat Seicento (Z)
  7. Angelika Lampart – Fiat Seicento (Z)
  8. Tomek Rygiel – Honda Civic (Z)
  9. Michał Rybka – Fiat CC (Z)
  10. Damian Szeląg, Ania Proszkowska – Fiat SC (Z)
  11.  
  • Klasa COMPACT– 1401 – 1700 ccm
  1. Przemysław Demczak – Opel Corsa B
  2. Daniel Górski – Honda CRX (Z)
  3. Rafał Nowak – Honda Civic
  4. Grzegorz Smardz – Honda
  5. Andrzej Smyczek – Honda CRX (Z)
  6. Konrad Sajewicz – Honda Civic (Z)
  7. Jędrzej Zając – Peugeot 106
  8. Tomasz Szydło – Citroen C2 (Z)
  9. Witold Kędzierski-Jachimek – Honda CRX (Z)
  10. Michał Pocielej – Peugeot 106 (Z)
  11. Tomek S – Citroen C2 (Z)
  12. Marcin Proszkowski Ania Proszkowska – Citroen Saxo (Z)
  13. Martin Westerlich – Citroen C2 (Z)
  14.  
  • Klasa PROFI– 1701-2500 ccm
  1. Michał Rotko – Peugeot 206 (Z)
  2. Łukasz Sabat – Renault Clio
  3. Piotr Kordos – Honda Civic FN2 (Z)
  4. Przemysław Kubik – Seat Leon
  5. Paweł Sosnowski – Renault Clio
  6. Nikolas Niżankowicz – Renault Megane
  7.  
  • Klasa RWD  – do 2800 RWD (napęd na tył)
  1. Leon Jurek – Bmw e36 coupé 1.8is jjracing (Z)
  2. Andrzej Milczarek – BMW e36 Compact (Z)
  3. Marek Walczuk – BMW 325Ti (Z)
  4. Richard Sokólski – BMW 323ti (Z) (Z)
  5. Adam Biliński – Bmw E46 (Z)
  6. Piotr Gambczan – Bmw Compact
  7. Jarek Grabowski – Toyota MR2 (Z)
  8. Michał Bednarz – Bmw e36 (Z)
  9. Krzysztof Zając – BMW 323ti
  10. Kamil Mleczko – BMW E46 (Z)
  11.  
  • Klasa POWER +2500 FWD / +2800 RWD (napęd na przód lub tył)
  1. Andrzej Stankiewicz – Hyundai i30N (Z)
  2. Bartosz Merkel – Audi A3 1.8T FWD (Z)
  3. Andrzej Karwat – Renault Megane 2 Trophy (Z)
  4. Szymon Rzewucki – Ford Fiesta ST
  5. Tomek Adamczyk – HYUNDAI i30N / RC-TEAM.PL (Z)
  6. MiroMiglia – Lancia Delta 2.0 T16V (Z)
  7. Szczepan G. – Toyota GT86
  8. Arkadiusz Lech – Leon Cupra
  9. Piotrek W. – Opel Speedster
  10. Pawel Grabowski – Bmw M3
  11. Jan Grabowski – Bmw M3
  12. Paweł S. – Nissan 370 Nismo
  13.  
  • Klasa OPEN– +2500 AWD (napęd na 4 koła)
  1. Rafał Wlazłowski – Subaru impreza n14
  2. Krzysztof Grzelka – Subaru Impreza STI
  3. Dariusz Kozłowski – Subaru Impreza GC8
  4. Mateusz Sutowicz – Subaru Impreza (Z)
  5. Krzysztof Grudziński – Subaru impreza wrx (Z)
  6. Adrian Wichłacz – Ford Fiesta (Z)
  7. Arkadiusz B. – Subaru Impreza (Z)
  8.  

—————————————————————————————————————————

Liczba uczestników: 58 z 50(max) 

Powyżej maksymalnej liczby uczestników ZGŁOSZENIA nadal są przyjmowane a o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.