ZGŁOSZENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO POBRANIA

Zapisy na zawody 26 maja 2019:

  1. (pole wymagane)
  2. (wymagany prawidłowy adres e-mail)
  3. (pole wymagane)
  4. (pole wymagane)
  5. (pole wymagane)
  6. CAPTCHA
 

 

 

 

Wpisowe 210zł (przelew) lub 250zł (w dniu zawodów).

 

MINI:

  1. Bartosz Francikiewicz – Fiat Cinquecento Proto

MINI PLUS:

  1. Tomasz Kijanka – Mitsubishi Colt
  2. Mariusz Maniek – Renault Clio
  3. Jarek Dolnuiak – Citroen Saxo (RSCH)
  4. Grzegorz Malinowski – Suzuki Swift

COMPACT:

  1. Andrzej Smyczek – Honda CRX
  2. Michał Rotko – Citroen C2
  3. Krzysztof Fułek – Honda Civic vti
  4. Tomasz Wach – Honda Civic (RSCH)
  5. Mariusz Preś – Honda Civic (RSCH)
  6. Adam Słowiński – Honda CRX

PROFI:

  1. Szymon Rzewucki – Renault Clio II Sport
  2. Paweł Tubis – Audi B4 Quattro
  3. Marcin Kubowicz – Peugeot 206
  4. Kamil Grzeszczak – Seat Ibiza 1.9tdi
  5. Paweł Sienkiewicz – Honda Civic
  6. Marcin Sienkiewicz – Honda Civic Type R
  7. Piotr Wojtal – Audi A4

RWD:

  1. Piotr Tabor – Bmw 318is
  2. Grzegorz Fortuna – Bmw e36 320is
  3. Krzysztof Kwaśniewicz – Bmw e36 is
  4. Dariusz Zapał BWM E30 318is
  5. Kacper Antos – BMW e36 318is (RSCH)
  6. Michał Hryniszyn – BMW e30 318is (RSCH)
  7. Leszek Możdżyński – BMW e36 320 (RSCH)
  8. Michał Godusławski – BMW e36 320 (RSCH)
  9. Daniel Górny – BMW E36 318 is
  10. Ireneusz Pawlak – Bmw e36
  11.  Adrian Jachna – Bmw e36
  12. Radek Zmonar – BMW E30 318is
  13. Michał Gołębiewski – Bmw e30 318is (RSCH)
  14. Paweł Szymanek – BMW e36 320i
  15. Bartłomiej Urbanik – BMW E36 325I
  16. Artur Zarzycki BMW e36 (RSCH)

RWD MAX:

  1. Wojtek Hryniewicz – Bmw  e30 4.0
  2. Krzysztof Kmita – Bmw e46 330
  3. Szymon Rusztyn – BMW e36  (RSCH)
  4. Mateusz Jura – BMW E46 330i  (RSCH)
  5. Mariusz Dębski – BMW e46 330i (RSCH)
  6. Marcin Radomiński – Nissan 200sx
  7. Michal Zimnoch – Bmw e46 330i coupe
  8. Adam Sienkiewicz – BMW e46 330i (RSCH)
  9. Grzegorz Pietruszyński – BMW e46 330i (RSCH)
  10.  Enduro – BMW E30 330i
  11. Tomasz Kilian – BMW E91 330d
  12. Kamil Górski – Bmw e46 330i (RSCH)

POWER:

  1. Andrzej Karwat – Renault Megane R26
  2. Andrzej Stankiewicz – Ford Focus ST
  3. Artur Mościcki – Renault Megane 3 RS Cup
  4. Łukasz Kosik – Seat Leon 1.8 T
  5. Łukasz Mi – Opel Corsa OPC
  6. Michał RS – Renault Megane RS 2
  7. Włodzimierz Kilian – VW Passat 3.2
  8. Jarosław Lech – Ranault Megane RS
  9. Witold Wu – Skoda Superb 1,8 tsi

OPEN:

  1. Łukasz Kwiatkowski – Subaru Impreza WRX STI
  2. Jakub Dąbrowa  – Audi A3
  3. Bernard Afeltowicz – Lancer EVO 8 (RSCH)
  4. Tomek RST – Ford Focus RS mk3
  5. Krzysztof Krzyżański – Toyota Celica GT4 (RSCH)
  6. Marcel Gnych – Subaru Impreza GT
  7. Lopa – Subaru Impreza
  8. Marcin Starosta – Audi 80 Quattro
  9. Krzysztof Łątka – Lancer Evo X
  10. cyqan – Focus Pimpek RS

Liczba uczestników: 68 z 65.

Lista rezerwowa (zawodnicy po zaksięgowaniu przelewu przenoszeni na listę główną):

  1. Giancarlo Fonte – Honda Civic (COMPACT)
  2. Paweł Dębiński – Subaru Impreza GT (OPEN)
  3. Damian Szelag – SUbaru Impreza (OPEN)

(RSCH) – zawodnicy Rally Sprint Challange